Biuro Coworkingowe Star Consulting

… tutaj powstają najlepsze pomysły

Co to jest "Coworking"?


Coworking to nowoczesne rozwiązanie między pracą w biurze, a domem. Biuro coworkingowe jest wspólną przestrzenią, w której każdy może wynająć biurko i pracować nad swoim projektem lub przedsięwzięciem.

Praca w naszym biurze coworkingowym to jednak znacznie więcej niż wynajem biurka. To społeczność ludzi kreatywnych, realizujących swoje pomysły. To także szansa na znalezienie osób do wspólnej realizacji i weryfikacji swoich pomysłów. Wynajęcie u nas biurka pozwoli Ci zawrzeć ciekawe znajomości i znaleźć inspiracje. Nasze biuro jest też dobrym miejscem do pozyskiwania nowych klientów.

Co zyskasz, wynajmując u nas biurko:

Optymalizacja kosztów pod względem wynajmu biura

Wynajmując biuro poniesiesz większe koszty, wynikające nie tylko z samego wynajmu, ale też związane z płatnościami za Internet, media, wyposażenie czy sprzęt taki jak na przykład drukarka. Przechodząc na nasz system pracy o nic nie musisz się martwić- przychodzisz, siadasz przy biurku i pracujesz.

Kontakt z ludźmi

W naszym biurze spotkasz wspaniałych ludzi pracujących w różnych branżach. Będziesz mógł porozmawiać z nimi o sprawach zawodowych, nawiązać nowe cenne kontakty, a może nawet rozkręcić wspólny biznes.

Nastawienie osób w gronie których przebywamy

Pracując w domu czy w kawiarni nie spotkasz ludzi nastawionych na pracę. Potrafi to bardzo rozpraszać i powodować mniejszą efektywność. W biurze coworkingowym możesz liczyć na osoby które przychodzą w takie miejsce aby pracować.

Rozdzielenie życia prywatnego od zawodowego

Praca w domu powoduje, że stajemy się mniej produktywni, ponieważ zamiast pracować zajmujemy się domem. Ponadto dom powinien pozostać strefą relaksu, miejscem gdzie całą uwagę poświęcisz rodzinie. Nie zaś miejscem kojarzącym się z kolejnym trudnym projektem.

Dla kogo?


Współdzielenie biura jest alternatywą dla wszystkich freelancerów, młodych przedsiębiorców i studentów, którzy z jednej strony nie chcą pracować w domu, z drugiej natomiast nie chcą wynajmować powierzchni biurowej na wyłączność.

Zatem w biurze coworkingowym możesz spotkać fotografów, dziennikarzy, copywriterów, tłumaczy, programistów, przedstawicieli regionalnych, grafików, architektów, projektantów, ludzi na kontraktach zagranicznych firm, pisarzy – po prostu wszystkie osoby którym do pracy wystarczy laptop z dostępem do Internetu.

Nie tylko dla przedsiębiorców, ale również dla korepetytorów


Jeśli jesteś nauczycielem udzielającym korepetycji, ceniącym swoją prywatność i nie chcesz tracić czasu na dojazdy do domu uczniów, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Skorzystaj z naszych biur dzięki którym zwiększysz nie tylko swój komfort pracy, ale także możesz prowadzić zajęcia dla większej liczby kursantów. Oszczędzasz czas i zwiększasz swe dochody.

Nasza oferta


W przestronnych pomieszczeniach naszego biura stworzyliśmy dla naszych klientów wyjątkowo komfortowe warunki do pracy i rozwoju zawodowego. Swą usługę kierujemy do freelancerów, osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, a także wszystkich, którzy szukają rozwiązania pośredniego między wynajem drogiego biura, a rozgardiaszem pracy w domu czy restauracji. W biurze coworkingowym można z powodzeniem prowadzić konferencję, proces rekrutacyjny, szkolenie, prezentację handlową lub negocjacje z partnerem.

Oferujemy Państwu przestrzeń coworkingową typu open space, dwa biura zamknięte oraz biuro coworkingowe exclusive- dla spotkań biznesowych, których jesteśmy świadkami i bardzo często uczestnikami.

Pracując w biurze coworkingowym exlusive klient ma możliwość otrzymania pełnego wsparcia administracyjno-sekretarskiego w cenie. Może również skorzystać za dodatkową opłatą ze specjalistów różnych dziedzin prawa gospodarczego, którzy wesprą go w spotkaniu lub w pracy.

W biurach zamkniętych mogą pracować osoby prowadzące mniejsze lub jednoosobowe działalności gospodarcze, które nie chcą przyjmować swoich klientów w domu lub którym praca w domu przeszkadza. Biuro jest alternatywą dla osób, które pracują często z laptopem ukradkiem w restauracji, McDonaldzie, itd. To także ciekawe rozwiązanie dla korepetytorów.

Nasze biuro prowadzi szkolenia, w tym szkolenia i spotkania z zakresu start up’ów i akceleracji. Oferujemy także działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Chcemy wspierać zarówno młode osoby będące w szkole podstawowej, jak również osoby po 50 roku życia udostępniając im sale i organizując raz w roku różne eventy.

USŁUGA

CENA*


Coworking „open space”

od 5 zł/h


Coworking biurowy

od 10 zł/h


Coworking doradztwa gospodarczego

od 150 zł/h


Coworking exluzywny wraz z administracyjną obsługą biura

od 150 zł/h


Obsługa administracyjno-biurowa

od 300 zł


Szkolenia

od 120 zł/os.

*Podane ceny nie uwzględniają podatku VAT.

Masz pytania?

+48 664 417 613


Copyright © 2021 Star-Consulting. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.

Powrót do góry
pl_PLPolish