[popup_manager id="1"]

Kontakt

STAR-CONSULTING Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 23
47-450 Krzyżanowice

tel. 32 419 60 29, kom. 734 446 721
biuro@starconsulting.pl

Formularz kontaktowy

Kontakt bezpośredni:

Sekretariat | biuro@starconsulting.pl

Sonia Konieczna

Asystent Biura Zarządu
tel. 32 419 60 29 wew. 120
kom. 734 446 721
biuro@starconsulting.pl

Ubezpieczenia, dotacje | ubezpieczenia@starconsulting.pl

Karina Tlon

Specjalista ds. ubezpieczeń i dotacji
tel. 32 419 60 29 wew. 127
kom. 728 971 407
dotacje@starconsulting.pl

Księgowość | ksiegowosc@starconsulting.pl

Anna Dubiel

Główna księgowa
tel. 32 419 60 29 wew. 122
kom. 664 015 384
a.dubiel@starconsulting.pl

Adriana Neuwerth-Pientka

Księgowa
tel. 32 419 60 29 wew. 122
kom. 664 015 384
a.neuwerth-pientka@starconsulting.pl

Joanna Kasprzycka

Księgowa
tel. 32 419 60 29 wew. 121
kom. 664 361 831
j.kasprzycka@starconsulting.pl

Małgorzata Pietruszka

Księgowa
tel. 32 419 60 29 wew. 121
kom. 664 361 831
m.pietruszka@starconsulting.pl

BHP | bhp@starconsulting.pl

Agata Kura

Specjalista ds. BHP
tel. 32 419 60 29 wew. 124
kom. 608 124 798
bhp@starconsulting.pl

Sylwia Siwoń

Obsługa BHP
tel. 32 419 60 29 wew. 123
kom. 604 997 780
bhp@starconsulting.pl

Kadry | kadry@starconsulting.pl

Katarzyna Atłachowicz

Inspektor ds. Kadr i Płac
tel. 32 419 60 29 wew. 125
kom. 694 495 346
kadry@starconsulting.pl
Powrót do góry