Szkolenia

Jak pozyskiwać dofinansowanie

STAR CONSULTING proponuje szkolenia z zakresu funduszy europejskich, dotacji unijnych, subwencji europejskich jak i innych programów i źródeł unijnego współfinansowania Waszych projektów.

Szkolenie wraz ze specjalistycznymi warsztatami pozwala Państwu na profesjonalne i praktyczne zrozumienie pełnej strategii w celu otrzymania unijnych dotacji.

Tematyka szkoleń obejmuje zarówno informacje, z jakich działań w ramach programów operacyjnych mogą skorzystać przedsiębiorcy planujący realizację przedsięwzięć inwestycyjnych, doradczych i szkoleniowych, jak i zagadnienia związane z planowaniem i zarządzaniem projektem realizowanym ze wsparciem finansowym Unii Europejskiej.

Przekazywane podczas szkoleń informacje odzwierciedlają najbardziej aktualny stan programów operacyjnych. Szkolenia prowadzone są przez osoby posiadające doświadczenie w zakresie wdrażania programów wsparcia w okresie programowania 2004-2006, 2007-2013 i zarządzania projektami, a także wiedzę na temat programów nowej perspektywy finansowej 2014-2020. Największym atutem szkolenia jest fakt, iż prezentowany materiał teoretyczny poparty jest praktycznymi doświadczeniami trenerów, osób zaangażowanych we wdrażanie projektów dofinansowanych ze środków UE oraz doradztwo w zakresie sporządzania wniosków.

Przekazujemy uczestnikom kompleksowe informacje na temat możliwości uzyskania dofinansowania na planowane przez nich przedsięwzięcia inwestycyjne, ocena szans projektu na uzyskanie dotacji oraz przekazanie praktycznej wiedzy dotyczącej zaplanowania projektu i sporządzenia wniosku.

Naszym celem jest pomóc w wykorzystaniu tych możliwości, poprzez profesjonalne przygotowanie do aplikowania o fundusze unijne, prowadzenie efektywnej realizacji i pełne rozliczenie projektów.

Dodatkowo firma prowadzi szkolenia z zakresu:

    • kadr
    • BHP
    • podatków
Powrót do góry